Beskrivelse
















kr 176,28 - kr 353,65
















| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Version Type | First Edition |
| Brand Name | Disney |
| Model Number | disney princess |
| Material | PVC |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 3-11cm |
| Remote Control | No |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Certification | CE |
| Puppets Type | Model |
| Scale | 1/60 |
| Item Type | Model |
| Mfg Series Number | Model |
| Theme | Movie & TV |
| Original Package | No |
| ACG Name | FROZEN |
| By Animation Source | Western Animiation |
| ACG Character | anna elsa olaf |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Soldier Accessories | Soldier Parts and Components |
| Toy dolls are suitable for occasions | Valentine's Day |
| Warning | take care |
| Recommend Age | 3-6Y |
| Condition | In-Stock Items |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.