Beskrivelse
Condition:100% Brand New and High Quality
Material:Pvc
Size:16cm
Package: OPP Bag













kr 168,17 - kr 210,83
Condition:100% Brand New and High Quality
Material:Pvc
Size:16cm
Package: OPP Bag













| Vekt | 15 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 15 cm |
| Brand Name | Bandai |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | No fire |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 16cm |
| Scale | 1/6 |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Model Number | 16cm |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.