Beskrivelse







kr 261,82 - kr 339,07






| Vekt | 19 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 16 cm |
| Brand Name | KNYYSECQ |
| Material | Plastic |
| Plastic Type | ABS |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 3-6Y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 13*19*20cm |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.