Beskrivelse















kr 66,48 - kr 76,31















| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 1 cm |
| Brand Name | PAW PATROL |
| Length | 4-7cm |
| Weight | 30g |
| Origin | Mainland China |
| Height | 1mm |
| Recommend Age | 14+y |
| Features | Laptop Phone Travel Luggage Skateboard Motorcycle Sticker |
| Warranty | none |
| Diameter | 4-7cm |
| Model Number | Anime Cartoon Cool Stickers |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Width | 4-7cm |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.