Beskrivelse
p{margin-block-start: 0; margin-block-end: 0}
Note: Doll’s water bottle is sent randomly








kr 94,95 - kr 101,63
Note: Doll’s water bottle is sent randomly








| Vekt | 11 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5 cm |
| Brand Name | HEROCROSS |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Dimensions | 12-14cm |
| Certification | CE |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Material | PVC |
| Theme | Animals |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.