Beskrivelse
Crib Mobile Bed Bell Wooden Bracket Baby 0-12 Months Wooden Mobile Hanging Rattles Toy Holder Decorative Accessories Arm Bracket














kr 370,16 - kr 370,16
Crib Mobile Bed Bell Wooden Bracket Baby 0-12 Months Wooden Mobile Hanging Rattles Toy Holder Decorative Accessories Arm Bracket














| Vekt | 13 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 9 cm |
| Brand Name | let's make |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 39*9*7.5 |
| Shape | Geometric Shape |
| Material | Wood |
| Certification | CE |
| Package | separates |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 39*9*7.5 |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Baby Wooden Bed Bell Bracket |
| Recommend Age | 25-36m |
| Warning | Keep Away From the Fire |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.