Beskrivelse






kr 177,16 - kr 180,96






| Vekt | 17 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 8 cm |
| Brand Name | Yokibo |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 23x12x23cm |
| Shape | Animal |
| Material | Plush |
| Certification | CE |
| Package | separates |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 23x12x23cm |
| Gender | Unisex |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.