Beskrivelse








kr 128,75 - kr 128,75








| Vekt | 1 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 1 cm |
| Brand Name | SMHXIANGQIANJIN |
| Material | Wood |
| Recommend Age | 0-3Y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Gender | Unisex |
| Features | Educational |
| Texture of wood | Wooden |
| Specifications | 20.5*15.5*1.5cm |
| Age of application | Teenagers (7-14 years old) |
| Colour | Compute rack |
| 3C configuration category | Wooden toys under the age of 14 |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.