Beskrivelse












kr 77,51 - kr 77,51












| Vekt | 5 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Item Type | Model |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Puppets Type | Model |
| ACG Name | other |
| Remote Control | No |
| By Animation Source | CHINA |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| Mfg Series Number | Model |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Animals |
| Material | Plastic |
| ACG Character | Dinosaur |
| Animals | Dinosaurs |
| Battery | The button battery |
| Dimensions | 30x12cm |
| Features | Click swing left and right |
| Recommend Age | 18+,14+y |
| Scale | 30x12cm |
| Warning | Away from the fire source |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.