Beskrivelse



kr 123,40 - kr 123,92



| Vekt | 12 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 9 cm |
| Brand Name | other |
| Package | separates |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 14.5CM*6CM*5.5CM |
| Shape | cartoon/卡通 |
| Material | Plastic |
| Plastic Type | ABS |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 14.5CM*6CM*5.5CM |
| Gender | Unisex |
| Model Number | HLX226A |
| Recommend Age | 13-24m |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.