Beskrivelse








kr 110,68 - kr 119,70








| Vekt | 21 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 6 cm |
| Brand Name | Datgo |
| Material | Plastic |
| Plastic Type | ABS |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shandong |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 25cm |
| Warning | CAN NOT EAT |
| Certification | CE |
| CE | Certificate |
| Model Number | DATGO |
| Sports | Football |
| Gender | Unisex |
| Function | Grasping/Movement Ability Developing |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.