Beskrivelse










kr 252,75 - kr 277,37










| Vekt | 21 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 3 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Shape | Geometric Shape |
| Size | 35cm 30cm |
| Material | Metal |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 33cm |
| Package | sets |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Gender | Unisex |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.