Beskrivelse







kr 46,85 - kr 46,85







| Vekt | 12 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 14*6*4.5cm |
| Shape | Animal |
| Material | Plastic |
| Plastic Type | ABS |
| Certification | CE |
| Package | separates |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 14*6*4.5cm |
| Gender | Unisex |
| Recommend Age | 7-12Y |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.