Beskrivelse






kr 108,97
15 på lager






| Vekt | 15 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 7 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 35×9 cm |
| Shape | Animal |
| Material | Plush |
| Certification | CE |
| Package | separates |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 35×9 cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | YC1298 |
| Recommend Age | 7-12m |
| Features | SOFT |
| Feature 1 | baby toys |
| Feature 2 | baby |
| Feature 3 | baby accessories |
| Feature 4 | baby newborn items |
| Feature 5 | Hanging Wind Chimes |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.