Beskrivelse




















kr 151,37 - kr 163,83




















| Vekt | 1 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 1 cm |
| Brand Name | FUYAOZHISHANG |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 20*13 |
| Shape | Animal |
| Material | Plush |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 20*13 |
| Gender | Unisex |
| Recommend Age | 25-36m |
| Warning | Handwash Only |
| Features | Musical,SOFT,Stuffed |
| Package | OPP Bag |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.