Beskrivelse
Baby Toys Cloth Book Infant Early Educational Baby 0 12 Months Sensory Toys Soft Books Toys Fluffy Cartoon Elephant Books Toys


















kr 135,56 - kr 135,56
Baby Toys Cloth Book Infant Early Educational Baby 0 12 Months Sensory Toys Soft Books Toys Fluffy Cartoon Elephant Books Toys


















| Vekt | 18 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 6 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Cloth |
| Certification | CE |
| Warning | Keep Away From the Fire |
| Package | separates |
| Gender | Unisex |
| Dimensions | / |
| Recommend Age | 7-12m |
| Model Number | PQT2412 |
| Features | SOFT |
| Size | / |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.