Beskrivelse
Food Grade Silicone Sensory Activity Toys, Sensory Baby Toys chew Toys Teething Ball Rattle teethers Toys Grasping Activities Baby Toys for 0-6-12-18 Months Girls Boys Gifts


























kr 83,46 - kr 200,64


























| Vekt | 14 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 6 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Material | Silicone |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Model Number | 314 |
| Recommend Age | 7-12m |
| Size | 15cm |
| Shape | Geometric Shape |
| Features | SOFT |
| Certification | None |
| Package | separates |
| Dimensions | 15cm |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.