Beskrivelse
Baby Toys 0 6 12 Months Montessori Rattle Ball Sand Hammer Black White Visual Stimulation Sensory Instrument Educational Toy












kr 49,76 - kr 92,53
Baby Toys 0 6 12 Months Montessori Rattle Ball Sand Hammer Black White Visual Stimulation Sensory Instrument Educational Toy












| Vekt | 2 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 6 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Shape | cartoon/卡通 |
| Size | 11*2*6.5cm |
| Material | Plastic |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Package | separates |
| Dimensions | 11*2*6.5cm |
| Plastic Type | ABS |
| Features | musical |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Gender | Unisex |
| Recommend Age | 4-6y |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.