Beskrivelse





kr 77,77 - kr 82,16





| Vekt | 12 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 6 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 5.5inches |
| Shape | Geometric Shape |
| Material | Silicone |
| Certification | CE |
| Package | separates |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 5.5inches |
| Gender | Unisex |
| Model Number | 3909 |
| Recommend Age | 25-36m |
| Features | SOFT |
| Warning | Not for children under 3M. |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.