Beskrivelse
Baby Stroller Hanging Toy Baby Crib Mobile Musical Animal Rattle Travel Car Seat Activity Bouncers Pram for Newborn Sensory Toys














kr 89,18 - kr 235,90














| Vekt | 15 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 35 |
| Shape | cartoon/卡通 |
| Material | Plush |
| Certification | CE |
| Package | separates |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 15cm |
| Gender | Unisex |
| Recommend Age | 13-24m |
| Features | SOFT |
| Baby Toys for 0 3 6 12 Months | Stroller Hanging Toy for Baby Car Seat Crib |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.