kr 77,71 - kr 355,60
| Vekt | 1 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 1 cm |
| Brand Name | macroupta |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 1 |
| Shape | cartoon/卡通 |
| Material | Plastic |
| Plastic Type | ABS |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 1 |
| Gender | Unisex |
| Recommend Age | 13-24m |
| Sensory Toys | toys |
| toys for babies | stroller toys |
| baby toys | baby bouncer |
| for baby | car seat toy |
| for car | strollers |
| Sensory toys for baby | Baby activities |
| baby arch | baby stroller toy |
| package | OPP Bag |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.