kr 135,33 - kr 138,09
| Vekt | 16 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 4 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Package | separates |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 13×4.5×3.5cm |
| Shape | Animal |
| Material | Silicone |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 13×4.5×3.5cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | HC02504112 |
| Recommend Age | 13-24m |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.