Beskrivelse
Baby Rattles Toys Soft Plush Hand Rattles Hand Grip Toys Stuffed Animal Rattles Shaker for 3 6 9 12 Months Infants Newborn
















kr 59,54 - kr 83,90
















| Vekt | 20 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Package | separates |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | none |
| Shape | Animal |
| Material | Plush |
| Certification | None |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | none |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Cartoon Stuffed Animal Baby Soft Plush Hand Rattle Squeaker Sticks |
| Recommend Age | 13-24m |
| Features | Stuffed |
| Soft Baby Rattle Toys for 0 3 6 9 Month | Plush Lion Stuffed Animal Hand Rattles Squeaker Sticks |
| Newborn Baby Toys 0-12 | Hand Bell Ring Rattles |
| Baby Plush Rattle Mobile | Infant Stroller Bed Hanging Bell |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.