Beskrivelse
The product customer’s evaluation, good quality will have good evaluation

Baby Rattle Toy 0-12 Months Wooden Mobile On The Bed Newborn Music Box Bed Bell Hanging Toys Holder Bracket Infant Crib Boy Toys



















kr 114,27 - kr 437,32
The product customer’s evaluation, good quality will have good evaluation

Baby Rattle Toy 0-12 Months Wooden Mobile On The Bed Newborn Music Box Bed Bell Hanging Toys Holder Bracket Infant Crib Boy Toys



















| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Package | sets |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 14-15.5cm |
| Shape | cartoon/卡通 |
| Material | Wood |
| Certification | UL |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 14-15.5cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Baby Mobile |
| Recommend Age | 4-6y |
| Warning | Keep away from fire |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.