Beskrivelse









kr 49,76 - kr 110,42









| Vekt | 8 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 7 cm |
| Brand Name | YIYUEQIANLI |
| Package | separates |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 19*7*5cm |
| Shape | Geometric Shape |
| Material | Plush |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 19*7*5cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Baby Rattles |
| Recommend Age | 25-36m |
| Features | SOFT |
| Feature 1 | Baby toys 0-6 months |
| Feature 2 | Baby accessories |
| Feature 3 | Toddler toys |
| Feature 4 | Baby accessories newborn |
| Feature 5 | Baby stuff |
| Feature 6 | Baby toys |
| Feature 7 | Accessories for babies |
| Feature 8 | Baby items |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.