Beskrivelse







kr 96,95 - kr 114,58







| Vekt | 9 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 6 cm |
| Brand Name | GGbell |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Baby Rattle |
| Recommend Age | 4-6y |
| Size | 18.9*6cm / 7.4*2.4in cm |
| Shape | Animal |
| Features | musical |
| Package | separates |
| Dimensions | 18.9*6cm / 7.4*2.4in |
| Warning | batteries not included |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.