Beskrivelse




kr 306,90 - kr 380,12




| Vekt | 17 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 13 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Package | Tank |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 18.5*12.5*15.8CM |
| Shape | Geometric Shape |
| Material | Wood |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 51.5*38.5*49cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | MG27 |
| Recommend Age | 25-36m |
| Features | musical |
| Warning | can not eat |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.