Beskrivelse
Baby Crochet Rattle Wooden Teether Toy BPA Free Wood Rodent Rabbit Rattle Baby Mobile Play Gym Newborn Educational Music Toys













kr 104,47 - kr 151,37
Baby Crochet Rattle Wooden Teether Toy BPA Free Wood Rodent Rabbit Rattle Baby Mobile Play Gym Newborn Educational Music Toys













| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | bite bites |
| Model Number | Baby Rattle |
| Shape | cartoon/卡通 |
| Size | / |
| Material | Wood |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | / |
| Package | separates |
| Warning | Keep Away From the Fire |
| Features | Stuffed |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Gender | Unisex |
| Recommend Age | 25-36m |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.