Beskrivelse















kr 235,38 - kr 295,78















| Vekt | 17 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 11 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Package | sets |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 20cm |
| Shape | cartoon/卡通 |
| Material | Plastic |
| Plastic Type | ABS |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 15-20cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | baby toys |
| Recommend Age | 7-12Y |
| Features | musical |
| Warning | for 3+ |
| baby toys | for baby |
| for 18 months | music toys |
| Early Childhood Education | Education toys |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.