Beskrivelse







kr 114,89 - kr 118,01







| Vekt | 11 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 9 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 21.00×12.00×16.00 |
| Shape | Animal |
| Material | Plush |
| Certification | CE |
| Package | separates |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 21.00×12.00×16.00 |
| Gender | Unisex |
| Recommend Age | 25-36m |
| Features | Stuffed |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.