Beskrivelse
Decorative background wall painting Japanese cartoon Skeleton Flag Monkey D. Luffy Zoro Nami Chopper Franky Sanji Brook Robin living room decoration
Size: 60*90cm























kr 103,95 - kr 165,65























| Vekt | 15 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 15 cm |
| Brand Name | Bandai |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | do not eat |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 60*90cm |
| ACG Name | ONE PIECE |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | japan |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Parts and Components |
| ACG Character | Luffy Zoro Nami Chopper Franky Sanji Brook Robin Usopp |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Model Number | wall paint |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | Polyester |
| Original Package | No |
| The type of material | Polyester |
| size | 60*90cm |
| Suitable people | children kids adults boys teens men women girls |
| use | Apartment dormitory bedroom decoration flag |
| Animation poster type | ONE PIECE |
| Figure | Monkey D. Luffy Zoro Nami Chopper Franky Sanji Brook Robin |
| 1 | Piratesreward halloween Christmas holiday birthday gift |
| 5 | Japanese Anime Figures Pirates Banner |
| 2 | Monkey D. Luffy Skull Flag |
| 3 | decorative background wall painting |
| 4 | Straw Hat Pirates Flags |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.