Beskrivelse
Size:about 3.5-4.5cm
Package:Opp bag package
Material:PVC Plastic




kr 50,47 - kr 159,93
Size:about 3.5-4.5cm
Package:Opp bag package
Material:PVC Plastic




| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 8 cm |
| Brand Name | TAKARA TOMY |
| Item Type | Puppets |
| Recommend Age | 6-12Y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | None |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 4-4.5cm |
| ACG Name | pokemon |
| Scale | 1/60 |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | japan |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| ACG Character | Heracros Wynaut Gible Piplup Marshadow Mudkip Abra Togedemaru Squirtle |
| Mfg Series Number | Puppets |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Model Number | Hot Pokemon Anime Figures Kawaii Wct Tomy Pokemon Center Action Figure |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
| Litwickwct Snorlax Mimikyu | Ash Pikachu Squirtle Charmander |
| Vulpix Alola Vulpix Jigglypuff | Rockruff Lycanroc Ditto Froakie |
| Toxel Fennekin Yamirami Chespin | Riolu Lucario Togepi Torterra |
| Pancham Komala Arcanine | Sobble Grookey Scorbunny |
| Ponyta Kyogre Floette | Cyndaquil Totodile Chikorita |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.