Beskrivelse
Description:
Figure size:about 14-16cm
Packing: Opp bag or Box
Weight:110-180g
Function: Collection model, car decoration, desktop decoration
Each product is equipped with a base














kr 98,77 - kr 151,89
Description:
Figure size:about 14-16cm
Packing: Opp bag or Box
Weight:110-180g
Function: Collection model, car decoration, desktop decoration
Each product is equipped with a base














| Vekt | 15 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5 cm |
| Brand Name | Bandai |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | Keep away from fire |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | about 14-16cm |
| ACG Name | Demon Slayer:Kimetsu no Yaiba |
| Scale | 1/60 |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | japan |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| ACG Character | Nezuko |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Model Number | Demon Slayer Figure |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | Yes |
| Packaging | Opp or Box |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.