Beskrivelse










kr 79,69 - kr 92,07










| Vekt | 12 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 6 cm |
| Brand Name | ASWJ |
| Package | sets |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 20*9CM |
| Shape | Animal |
| Material | Cloth |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 20*9CM |
| Gender | Unisex |
| Model Number | 1177 |
| Recommend Age | 25-36m |
| Features | Stuffed |
| Warning | NO |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.