Beskrivelse









kr 65,57 - kr 67,37









| Vekt | 17 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 2 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 12*6.5*2.5cm |
| Shape | Plant |
| Material | Silicone |
| Certification | CE |
| Package | separates |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 12*6.5*2.5cm |
| Gender | Unisex |
| Recommend Age | 7-12Y |
| Warning | Warning: To be used under the direct supervision of an adult |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.