Beskrivelse
【Name】:Naruto Anime Figure
【Type】:Anime Figure
【Specifications】: About 8-9cm In Height
【Notes】: Moisture-Proof, High-Temperature Proof, Regular Cleaning








kr 93,42 - kr 96,56








| Vekt | 11 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 6 cm |
| Item Type | Puppets |
| Recommend Age | 18+ |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | Keep away from fire |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 9.5cm |
| ACG Name | NARUTO |
| Scale | 1/60 |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | japan |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| ACG Character | naruto |
| Mfg Series Number | Puppets |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Model Number | Naruto |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | Yes |
| Brand Name | Bandai |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.