Beskrivelse
Height Dimension : Approx. 2.5-8cm
Material: PVC
Package: No Retail Box
Parcel Protection: Bubble Column Protection(Bubble Wrap)
We Will Ship The Parcel As Soon As Possible
Customer service:24H Online






kr 266,19 - kr 266,19
Material: PVC
Package: No Retail Box
Parcel Protection: Bubble Column Protection(Bubble Wrap)
We Will Ship The Parcel As Soon As Possible
Customer service:24H Online






| Vekt | 13 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 9 cm |
| Version Type | First Edition |
| Brand Name | Bandai |
| Model Number | How to Train Your Dragon Anime Figures |
| Material | PVC |
| Dimensions | approx. 2.5-8cm |
| Remote Control | No |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Certification | CE |
| Puppets Type | Model |
| Item Type | Model |
| Mfg Series Number | Model |
| Theme | Movie & TV |
| Original Package | No |
| ACG Name | other |
| By Animation Source | japan |
| ACG Character | How to Train Your Dragon Action Figure |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| Warning | none |
| Recommend Age | 14+y |
| Condition | In-Stock Items |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.