Beskrivelse
Size:about 10 cm hight
Material:High Quality PVC
Package:OPP
Function:Collection,Decorations,Gifts And Other
All pictures are taken in kind







kr 301,29 - kr 301,29
Size:about 10 cm hight
Material:High Quality PVC
Package:OPP
Function:Collection,Decorations,Gifts And Other
All pictures are taken in kind







| Vekt | 15 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 15 cm |
| Version Type | First Edition |
| Brand Name | MINISO |
| Model Number | 10cm |
| Material | PVC |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 10cm |
| Remote Control | No |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Certification | CE |
| Puppets Type | Model |
| Scale | 1/6 |
| Item Type | Model |
| Mfg Series Number | Model |
| Theme | Movie & TV |
| Original Package | No |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Soldier Accessories | Soldier Parts and Components |
| Warning | No Fire |
| Recommend Age | 14+y |
| Condition | In-Stock Items |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.