Beskrivelse
Material: Pvc
Size:17cm
Note:
Due to the light and screen difference, the item’s color may be slightly different from the pictures.
Please allow slight deviation for the measurement data and make sure you do not mind before ordering.






kr 296,14 - kr 296,14
Material: Pvc
Size:17cm
Note:
Due to the light and screen difference, the item’s color may be slightly different from the pictures.
Please allow slight deviation for the measurement data and make sure you do not mind before ordering.






| Vekt | 15 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 15 cm |
| Brand Name | MINISO |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | No fire |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 17cm |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | japan |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Parts and Components |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Model Number | 17cm |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.