Beskrivelse















kr 45,94 - kr 153,71















| Vekt | 5 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5 cm |
| Brand Name | FORTNITE |
| Item Type | Anime Accessories |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Mfg Series Number | Model |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Theme | Movie & TV |
| Gender | Unisex |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Type | dinking water bottles |
| for | school office outdoor |
| capacity | 1000ml |
| material | PC |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.