Beskrivelse
Size: 4-6cm
Material: PVC
Packaging: OPP Bag(No Box)








kr 125,03 - kr 125,03
Size: 4-6cm
Material: PVC
Packaging: OPP Bag(No Box)








| Vekt | 17 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 3 cm |
| Brand Name | Bandai |
| Item Type | Puppets |
| Recommend Age | 6-12Y |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | NO |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 4-6cm |
| ACG Name | SUPER MARIO |
| Scale | 1/100 |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | japan |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | SOLDIER SET |
| ACG Character | Super Mario Bros |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | Second Edition |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Model Number | Super Mario Bros |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.