Beskrivelse
Size 9cm
6pcs/set opp package










kr 172,38 - kr 172,38
Size 9cm
6pcs/set opp package










| Vekt | 7 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Condition | In-Stock Items |
| Dimensions | 9cm |
| Puppets Type | Model |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Mfg Series Number | Model |
| Material | PVC |
| Gender | Unisex |
| Item Type | Model |
| Brand Name | MWZ |
| Recommend Age | 7-12y12 Y |
| Origin | Mainland China |
| Theme | Movie & TV |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.