Beskrivelse
Anime Pet Elf Doll 3-4cm Pikachu Toy Model Little Fire Dragon Keda Duck Johnny
Turtle Bulbasaur Seeds Cute Collection Doll Children’s Birthday Gift
Size: Approximately 3-4 centimeters high
Material: High quality PVC
Packaging: OPP bag










kr 115,08 - kr 115,08
Anime Pet Elf Doll 3-4cm Pikachu Toy Model Little Fire Dragon Keda Duck Johnny
Turtle Bulbasaur Seeds Cute Collection Doll Children’s Birthday Gift
Size: Approximately 3-4 centimeters high
Material: High quality PVC
Packaging: OPP bag










| Vekt | 16 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 4 cm |
| Brand Name | TAKARA TOMY |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | no |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 3-4cm |
| ACG Name | pokemon |
| Scale | 1/60 |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | japan |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | SOLDIER SET |
| ACG Character | Pikachu |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | Remastered Version |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.