Beskrivelse








kr 100,83 - kr 279,97








| Vekt | 16 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 1 cm |
| Brand Name | HEROCROSS |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | None |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 4.5cm |
| Scale | 1/60 |
| Remote Control | No |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| Mfg Series Number | Puppets |
| Version Type | Second Edition |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Model Number | Sprunki figur |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
| Item type | Game Figurine |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.