Beskrivelse
6Cm Groot Guardians of The Galaxy Tree Man Hreos Anime Mini Decorate Toys Action Figure Sitting Groot Kids Model Toys Gifts






kr 52,73 - kr 52,73
6Cm Groot Guardians of The Galaxy Tree Man Hreos Anime Mini Decorate Toys Action Figure Sitting Groot Kids Model Toys Gifts






| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | Hot Toys |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | mini size 6cm |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | Groot Guardians of The Galaxy Tree Man |
| Scale | 1/12 |
| Remote Control | No |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | SOLDIER SET |
| ACG Character | toys |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Model Number | Groot Action Figure Sitting Groot kids |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.