Beskrivelse
Welcome to our store
Size: about 11.5cm
Package:opp bag





kr 124,36 - kr 124,36
Welcome to our store
Size: about 11.5cm
Package:opp bag





| Vekt | 21 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5 cm |
| Brand Name | Bandai |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | keep away from fire! |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 11.5cm |
| ACG Name | Marvel |
| Scale | 1/12 |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| ACG Character | Captain America |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Model Number | Marvel |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | Plastic |
| Original Package | No |
| Superhero | SpiderMan |
| Hulk | Iron Man |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.