Beskrivelse







kr 125,45 - kr 153,45







| Vekt | 21 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 19 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 6-12Y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 5.5 cm |
| Product Category | Ocean ball |
| Category | Toy ball |
| size | 5.5 cm |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.