Beskrivelse
Mini Squishy Toys






kr 193,39 - kr 193,39
Mini Squishy Toys






| Vekt | 5 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Theme | Music |
| Model Number | Squishy Toys |
| Warning | No |
| Certification | CE |
| Color | Yellow/Pink/Blue/White/Red/Black/Orange |
| kawaii | Cartoon toys |
| Weight | 5g/per |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.