Beskrivelse



A-50PCS





B-50PCS
kr 56,13 - kr 80,42



A-50PCS





B-50PCS
| Vekt | 8 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 1 cm |
| Brand Name | Disney |
| Model Number | TZKS001 |
| Diameter | 4-7cm |
| Width | 4-7cm |
| Weight | 25/45g |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Waterproof |
| Height | 1mm |
| Origin | Mainland China |
| Length | 4-7cm |
| Recommend Age | 14+y |
| Certification | CE |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.