Beskrivelse
Description
Head and limbs movable, weapons detachable
Material: PVC
Packaging: OPP bagged














kr 256,33 - kr 263,12
Description
Head and limbs movable, weapons detachable
Material: PVC
Packaging: OPP bagged














| Vekt | 22 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 7 cm |
| Brand Name | MINISO |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | keep away from fire |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 10-12cm |
| ACG Name | other |
| Scale | 1/6 |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | japan |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| ACG Character | Neca TMNT |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Model Number | Ninja Turtles |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
| Package | opp bag |
| size | 10-12cm |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.